Co wziąć do SPA?

Pierwsza wizyta w SPA może rodzić wiele pytań i wątpliwości. Jedną z większych niewiadomych jest to, co należy ze sobą zabrać, wybierając się do centrum odnowy biologicznej. A jest kilka rzeczy, które powinniśmy mieć przy sobie idąc na zabieg. Jakie konkretnie? Przygotowaliśmy informacje o must have w SPA, choć trzeba pamiętać o tym, że ostateczna lista uzależniona jest od rodzaju zabiegu, z jakiego chcemy skorzystać. 

Podstawowe wyposażenie walizki do SPA

Weekend w SPA Warmia czy też w innym miejscu przede wszystkim ma nam zapewnić maksimum relaksu, który nie będzie niczym zmącony. A żeby tak się stało, musimy się do takiego wyjazdu dobrze przygotować, czyli spakować wszystko to, co będzie nam niezbędne na miejscu. Dzięki temu zaoszczędzimy sobie niepotrzebnego stresu i w pełni będziemy mogli korzystać z dostępnych atrakcji. A zatem bez wątpienia należy spakować do torby podróżnej klapki. Koniecznie muszą być one wodoodporne. Niezależnie od tego, czy zamierzamy korzystać z basenu, warto zabrać ze sobą również strój kąpielowy, bo są zabiegi, podczas których można być w stroju dwuczęściowym. Jeżeli mamy skórę problematyczną, która toleruje tylko nieliczne kosmetyki, takie jak szampon czy żel pod prysznic, to żeby nie ryzykować, powinniśmy używać swoich sprawdzonych produktów do mycia i pielęgnacji. Na tym lista must have by się kończyła, ponieważ pozostałe rzeczy zapewnia luksusowy hotel z SPA. Na co możemy liczyć, że otrzymany w SPA? 

Rzeczy zapewniane przez hotel SPA

Większość luksusowych hoteli SPA gwarantuje swoim gościom takie rzeczy, jak ręcznik, szlafrok oraz bielizna jednorazowa, która często przydaje się podczas zabiegów. Dodatkowo do dyspozycji klientów pozostają podstawowe kosmetyki, czyli żel pod prysznic i szampon. Jak już wspominano na początku, takie wyposażenie znajdziemy w SPA o wysokim standardzie, czego przykładem jest luksusowy hotel w Beskidach. Jeśli wybierzemy gabinet odnowy biologicznej o nieco niższym standardzie, takich dogodności może nie być. Dlatego jeśli nie mamy pewności co do tego, co zastaniemy na miejscu i przez to mamy wątpliwości co ze sobą zabrać, wtedy warto skontaktować się z recepcją i spytać o nurtujące kwestie.