Oryginalny pomysł na randkę, czyli SPA dla dwojga

Bez względu na to, czy jesteśmy ze sobą zaledwie kilka miesięcy, czy kilkanaście albo kilkadziesiąt lat, to warto okazywać sobie uczucia i co jakiś czas sprawiać choćby małe przyjemności. Nie zapominajmy pielęgnować miłości w tym zabieganym świecie, bo możemy zacząć się od siebie oddalać, a w konsekwencji pogrzebać łączące nas uczucie. Sposobów na podgrzewanie temperatury w związku jest wiele, a jednym z nich jest romantyczny weekend dla dwojga w górach. Dwa dni, kiedy jesteśmy tylko dla siebie, nie mamy żadnych obowiązków i możemy robić na co tylko mamy ochotę, mogą sprawić, że w oczach znów pojawią się iskierki, a w brzuchu motyle.

Randka w SPA

Myślisz, że weekendowe wyjazdy z partnerem nie są dla Ciebie, bo masz dzieci i mnóstwo obowiązków na głowie? Obierając taką teorię, musisz pamiętać o tym, że dzieci potrzebują spełnionych, uśmiechniętych rodziców, a nie smutnych i wyczerpanych natłokiem spraw. Dlatego z korzyścią dla całej rodziny będzie, jeśli na dwa dni oddamy maluchy pod opiekę dziadków, przyjaciół czy innych bliskich osób, podczas gdy my udamy się do SPA. Hotele Sudety mają bogatą ofertę zabiegów, które zadbają o relaks dla ciała oraz umysłu. Na Gości poza zabiegami i gabinetami masażu, czekają baseny, sauny, jacuzzi i inne atrakcje hotelowe. Dodatkową zaletą pobytu w SPA w górach są piękne widoki, które sprzyjają romantycznym spacerom i wypoczynkowi na łonie natury.

Zabiegi dla dwojga

Decydując się na ekskluzywny weekend dla dwojga w SPA, wchodzimy w posiadanie pakietu zabiegów, które dedykowane są kobiecie, jak i mężczyźnie. W hotelach dr Ireny Eris para może liczyć też na kolację w wyjątkowo romantycznej scenerii, dzięki której poczują się jak bohaterowie komedii romantycznej… Randka w SPA to doskonały pomysł na spędzenie chwil we dwoje dla każdej pary, niezależnie od stażu związku. Dlatego nie wahaj się ani chwili, tylko zarezerwuj weekend z pakietem dla par i zaskocz swoją drugą połówkę. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.