Zabiegi na cellulit w SPA

Cellulit nazywany też pomarańczową skórką, to zmora niemal wszystkich kobiet. Szacuje się, że posiada ją aż ponad dziewięćdziesiąt procent pań i to nie tylko tych, które prowadzą siedzący tryb życia i niezdrowo się odżywiają. Bo nawet osoby regularnie uprawiające sport, unikające fast foodów oraz słodyczy dostrzegają na swoich udach oraz pośladkach nieestetyczne grudki i wgłębienia. Na szczęście jest łatwy sposób, żeby zmniejszyć jego widoczność. Wystarczy, że skorzystamy z odpowiednich zabiegów w SPA, a skóra stanie się widocznie jędrna i nieskazitelna. Kotlina Kłodzka hotele z basenem zapraszają wszystkie panie, które chcą wytoczyć wojnę pomarańczowej skórce. 

Co powoduje cellulit? 

Zanim przejdziemy do omówienia zabiegów na cellulit, chcemy powiedzieć dwa zdania na temat tego, co sprzyja jego powstawaniu. Zastanawiasz się, skąd ta niesprawiedliwość, że z cellulitem mierzą się głównie kobiety? Odpowiedzią są hormony. To one sprawiają, że dochodzi do nieprawidłowego rozmieszczania tkanki tłuszczowej, znajdującej się w warstwie podskórnej. Warto dodać, że wyróżniamy aż cztery stadia cellulitu, z czego ten ostatni powoduje nie tylko nieestetyczne grudki, ale też ich tkliwość i bolesność, co może znacznie obniżyć komfort życia. 

Skuteczne zabiegi na pożegnanie się z cellulitem

Jednym z popularniejszych zabiegów na cellulit, jakie wykonywane są w gabinetach SPA jest mezoterapia bezigłowa, która działa na zasadzie wysyłania jednokierunkowego prądu impulsowego. Zabiegiem, który pozwala rozbić tkankę tłuszczową i poprawić krążenie jest masaż bańką chińską. Dla wzmocnienia efektu, masaż ten możemy przeprowadzać też w domu. Popularnym, a przy tym innowacyjnym rozwiązaniem na walkę z cellulitem jest laseroterapia. Jej dużą zaletą jest wysoka skuteczność i szybka widoczność poprawy stanu skóry… Nie zapominajmy, że SPA dedykowane jest nie tylko paniom. Pakiet SPA dla dwojga Mazury to dokonały pomysł na spędzenie cudownego czasu we dwoje. W ofercie znajdziemy duży wybór zabiegów dla panów, którzy również będą mogli się zrelaksować i zadbać o ciało, podczas gdy panie będą korzystały z zabiegów, mających na celu rozprawienie się z cellulitem.